Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

STAROSTU A RADNÍ PRAHY 6 NAVŠTÍVILA PRAŽSKÁ PRIMÁTORKA

Praha, 2. 2. 2015 – UVNITŘ ZPRÁVY FOTOGRAFIE KE STAŽENÍ. Starosta Prahy 6 Ondřej Kolář (TOP 09) přijal v pondělí odpoledne na radnici primátorku hlavního města Prahy Adrianu Krnáčovou (ANO 2011). Primátorka byla na radnici vůbec poprvé od svého uvedení do funkce. Během téměř dvouhodinové návštěvy nejprve hovořila se starostou a poté s radními Prahy 6.


náhled souboru

„Primátorka návštěvou radnice Prahy 6 zahájila sérii, kdy postupně navštíví i další pražské radnice. Prahou 6 začala, také proto, že zde bydlí. Chce nastartovat lepší komunikaci mezi městskými částmi a hlavním městem. Ptala se nás na provozně technické věci a další témata a těším se na vzájemnou spolupráci,“ řekl starosta Prahy 6 Ondřej Kolář (TOP 09).

„Mluvili jsme o věcech, které nás potkaly všechny, to jest hromada nedodělané práce a nutnosti rychle se zorientovat. Shodli jsme se na tom, že nejlepší bude, když městské části budou intenzivně komunikovat s magistrátem o těch svých bolestech a výzvách, které mají a magistrát se bude snažit vyjít jim podle svých možností co nejvíce vstříc, aby jim pomohl realizovat jejich plány. Protože úřad – magistrát to není město, město jsou právě městské části a jsou to starostové a radní, kteří jsou občanům nejblíže,“ řekla po setkání primátorka Adriana Krnáčová (ANO 2011).

Prahu 6 nyní nejvíce trápí doprava a plánované změny MHD po otevření metra do Motola.

„Je to opravdu velká výzva, protože všechno se nahrne najednou – tunel Blanka, metro A. Ke změně jízdních řádů v této souvislosti je potřeba přistupovat s náležitou péči a je potřeba vycházet vstříc občanům, kteří mají právo říct na změny MHD svůj názor a je to poprvé, co se ptáme občanů, co si myslí o těch změnách. To, že ty změny nebudou tak, jako byly nastavené, to je úplně jasné, musí nastat nějaké revize, protože už nyní vidíme, že ta spokojenost není veliká. Na druhou stranu chápu, že jakmile se otevřou dva tahy tzn. metro A a tunel Blanka, tak si to vyžádá určitou modifikaci tak, aby ta doprava plynula. Právě Prahu 6 bude čekat velká zkouška. Budu se ještě chtít podívat na nějaké plány a predikce, co se stane, když se otevře tunel Blanka, mám naplánovanou schůzku s TSK,” řekla primátorka Adriana Krnáčová (ANO 2011).

Společná fotografie - kliknutím na fotografii obrázek zvětšíte.

2. 2. 2015 PRIMÁTORKA A STAROSTA PRAHY 6

O. Kolář (TOP 09), starosta Prahy 6 a A. Krnáčová (ANO 2011), pražská primátorka.

náhled souboru
[ JPG • 219kB • 1280×854 (8bit 3ch) ]

FOTO1 Starosta, zástupci starosty, radní a pražská primátorka na společné fotografii.

Starosta, zástupci starosty a radní Prahy 6 na společné fotografii s pražskou primátorkou. Jmenovitě muži zleva: Martin Polách (ANO Praha 6), R. Mejstřík (ANO Praha 6), O. Kolář (TOP 09), starosta, A. Nechvátal (SZ), M. Hošek (KDU-ČSL) a J. Vaculík (TOP 09). Ženy zleva: M. Hanušová (TOP 09), E. Smutná (TOP 09), A. Krnáčová, pražská primátorka a P. Kolínská (SZ).--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/starostu-a-radni-prahy-6-navstivila-prazska-primatorka-2015-02-03 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.