Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

STAROSTA ONDŘEJ KOLÁŘ: PODĚKOVÁNÍ VŠEM!

Praha 6 – 28. května 2015 – Starosta městské části Praha 6  Ondřej Kolář  /TOP 09/ děkuje všem za rozvahu a klid v kritické situaci s kontaminovanou pitnou vodou v oblasti Dejvic a části Bubenče, kterou Česká republika nezažila od 70. let 20. století. Poděkování za trpělivost patří nejen všem obyvatelům, které tato komplikace zastihla, ale i těm organizacím a firmám, jež nám pomáhaly vyřešit tento nouzový stav.


náhled souboru

Děkuji zároveň všem školkám a školám, které s radnicí skvěle spolupracovaly, restauracím a ostatním provozovnám i Městské policii Prahy 6, Hasičskému záchrannému sboru hlavního města Prahy, Sboru dobrovolných hasičů v Nebušicích, Národní technické knihovně, občanskému sdružení K srdci klíč, Café 131, bez jejichž pomoci bychom tuto svízelnou situaci zvládali podstatně hůř, a děkuji rovněž městu Kladno za zapůjčení deseti cisteren.

V neposlední řadě patří mé díky firmám Coca-Cola, Mattoni a Ondrášovka, které nám zdarma a v potřebném množství po celou dobu zajišťovaly balenou pitnou vodu.

Jako starosta zároveň slibuji, že hned v pátek začne radnice Prahy 6 vyhodnocovat všechna vydaná opatření i učiněné kroky a postupy během této krizové situace.

V  pondělí 1. června 2015 zahájím další jednání s Pražskými vodovody a kanalizacemi.

 

Ondřej Kolář  /TOP 09/, starosta Prahy 6  --- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/starosta-ondrej-kolar-podekovani-vsem-2015-05-28 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.