Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Pomoc pro Ukrajinu
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

SPECIÁL: Projednávání návrhu zadání Územního plánu hl. m. Prahy (Metropolitního plánu)

UVNITŘ ČLÁNKU KOMPLETNÍ INFORMACE A DOKUMENTY. Magistrátní Odbor územního plánu zveřejnil návrh zadání nového Územního plánu hlavního města Prahy (Metropolitního plánu). Ještě před předložením Zastupitelstvu hlavního města Prahy dokument projednají subjekty veřejné správy a pražské městské části.


náhled souboru

V souladu s § 47 odst. 2 stavebního zákona může každý po dobu 15 dnů ode dne doručení veřejného oznámení o vystavení a projednání návrhu zadání ÚP hl.m.Prahy, tj. od 2. dubna 2013 do 18. dubna 2013 včetně, uplatnit své připomínky internetovou aplikací na adrese: http://zadani.uppraha.cz/pripominky/ nebo  po vyplnění formuláře odeslaného poštou.

VEŘEJNÁ VYHLÁŠKA - Oznámení projednávání návrhu zadání Územního plánu hl. m. Prahy (Metropolitního plánu) - ZDE:

http://servis.praha-mesto.cz/uzplan/Uzemni_plan_HMP/UPn_metrop/Vyhl_zadáníÚP2013.pdf

KOMPLETNÍ INFORMACE ZDE: http://www.praha.eu/jnp/cz/home/magistrat/odbory_mhmp/uzemni_plan/index.html

PORTÁL ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ HL. M. PRAHY: http://www.uppraha.cz/clanek/166/magistrat-zverejnil-navrh-zadani-metropolitniho-planu

 --- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/special-projednavani-navrhu-zadani-uzemniho-planu-hl-m-prahy-metropolitniho-planu-2013-03-21 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.