Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Signál v tunelech nové části trasy A metra spuštěn ve zkušebním provozu

Cestující pražskou MHD si tak od dnešního dne mohou vychutnat po celé délce trasy Bořislavka – Motol jak volání, tak i datové připojení s vysokorychlostní síť LTE.


náhled souboru

„Jedná se důležité vykročení k tomu, aby se mobilní signál stal samozřejmou součástí celého pražského metra a ještě tak zvýšil jeho kvalitu a atraktivitu. Naším cílem musí být, aby MHD nebyla jen levnou, rychlou a ekologickou variantou cestování po Praze, ale nabízela cestujícím i další bonusy, například v tom, že si po cestě budou moci vyřídit své pracovní či soukromé záležitosti,“ řekl náměstek pražské primátorky Petr Dolínek (ČSSD).

 „Spuštění mobilního signálu v prvním zkušebním úseku se dá bez nadsázky považovat za vánoční dárek pro cestující pražskou MHD. Pevně věříme, že se tímto krokem dále zvýší komfort cestování v metropoli. Zároveň doufáme, že se po skončení zkušebního provozu bude signál rozšiřovat i na další úseky metra,“ uvedl Jaroslav Ďuriš, generální ředitel a předseda představenstva DPP.--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/signal-v-tunelech-nove-casti-trasy-a-metra-spusten-ve-zkusebnim-provozu-2015-12-18 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz