Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Pomoc pro Ukrajinu
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

ŠESTKA: RADA MÁ 8 ČLENŮ, ZASTUPITELSTVO 2 NOVÉ KLUBY

27. 8. 2014 - Krátce před ukončením čtyřletého volebního období přišla devítičlenná Rada městské části o jednoho svého člena a změnám se nevyhnulo ani zastupitelstvo. Píše o tom zářijové vydání novin městské části Praha 6 - ŠESTKA.

Stáhněte si kompletní vydání Šestky zde: http://www.sestka.cz/pdf/201409.pdf


náhled souboru

Petr Ayeboua, který měl v gesci sociální oblast a zdravotnictví, rezignoval na svoji funkci v radě, již není místostarostou a zůstává řadovým zastupitelem městské části. Současně vystoupil i z ODS a v zastupitelstvu figuruje jako nezařazený. Jeho kompetence do zvolení nového zastupitelstva v podzimních komunálních volbách přebírá starostka Marie Kousalíková.

Členství v ODS ukončil Jan Záruba, který zůstává místostarostou, členem rady a nezařazeným zastupitelem.

Z ODS vystoupili také zastupitel Ivo Drážný a radní pro kulturu Veronika Vymětalová, kteří společně se zastupitelkou Hanou Podubeckou (vystoupila z ODS v dubnu) založili nový zastupitelský klub „Pro Prahu“. Na post zastupitelky rezignovala k 15. srpnu Jana Blažíčková (ODS).

Zastupitelé zvolení za TOP09 se rozštěpili. V klubu „TOP09 Praha 6“ jsou zastupitelé Jaromír Vaculík, Eva Smutná, Milena Hanušová a Roman Štěpař. Členy „Konzervativního klubu“ jsou zastupitelé Ivan Mašek, Helena Frankenbergerová, Alexandr Holub, Michal Tryml a Jiří Zíka. 

Složení ZMČ Praha 6  k 25. 8. 2014:

Politický klub               Počet členů

ODS                                 15

ČSSD                                8

Konzervativní klub             5

TOP 09 Praha 6                4

Strana zelených                4

Pro Prahu                          3

KSČM                                3

nezařazení                         2

rezignace                           1--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/sestka-rada-ma-8-clenu-zastupitelstvo-2-nove-kluby-2014-08-27 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.