Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Radujte se, Pán je blízko!

Schola Gregoriana Pragensis s uměleckým vedoucím Davidem Ebenem se představí 11. 12. v 19.00 v kostele Církve československé husitské v programu ze zpěvů doby adventní.


náhled souboru

4. koncert sezóny Břevnovská hudební setkání je tradičně věnován hudbě adventní. Soubor Schola Gregoriana Pragensis, který v roce 1987 založil David Eben, je dnes žádaný doma i v zahraničí. Specializuje na středověkou duchovní hudbu, zejména gregoriánský chorál, a pro dobu adventní připravil program sestavený z hudby zpívané v době očekávání narození Páně. Koncert je uváděn bez přestávky. Vstupenky v cenách 150 (senioři a mládež) a 250 Kč možno zakoupit v předprodejích v Informačním centru MČ Praha 6, Bělohorská 110, ve Fortně Břevnovského kláštera a v prodejně Sluníčko, Wuchterlova 14. Zbylé vstupenky před koncertem na místě.

Regina Šmídová, jednatelka agentury AuraMusica, s.r.o.--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/radujte-se-pan-je-blizko-2019-12-07 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.