Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

RADNICE NOVĚ INKASUJE ZA TRHY TÉMĚŘ MILION KORUN ROČNĚ

Praha, 25. 3. 2015 - Rada městské části Prahy 6 dnes schválila dodatek ke smlouvě o provozování farmářských trhů na Vítězném náměstí v Dejvicích. Původní smlouva platí do konce roku 2016. Díky dodatku ke smlouvě bude radnice nově od pořadatelů trhů inkasovat ročně částku 907 tisíc 500 korun a trhy bude možné v sobotu prodloužit o čtyři hodiny, z nynější druhé hodiny odpoledne až do šesté hodiny večerní.


náhled souboru

VŠE O FARMÁŘSKÝCH TRZÍCH ZDE: http://www.farmarske-trhy.cz/

„Myslím, že bez počáteční podpory radnice by v Praze 6 farmářské trhy vůbec nevznikly. Po pěti letech úspěšného provozování však podle nás nadešel čas, aby se vložené investice začaly naší městské části postupně vracet,“ řekl Jan Lacina, zástupce starosty Prahy 6, který byl pověřen vyjednáním dodatku k původní smlouvě.

Zdůraznil přitom podmínku Prahy 6, že zpoplatnění trhů nebude přeneseno na prodejce ve stáncích, takže nevznikne žádný důvod pro zdražení prodávaného sortimentu zboží pocházejícího především od tzv. prvovýrobců.

„Vedením radnice jsem byl pověřen provést revizi všech tzv. majetkových smluv. Obdobným způsobem budeme postupovat i v případě ostatních smluv. Naším cílem je zlepšit hospodaření radnice se svým majetkem, zajistit větší odpovídající příjmy,“ potvrdil Jaromír Vaculík, radní Prahy 6 odpovědný za ekonomiku.--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/radnice-nove-inkasuje-za-trhy-temer-milion-korun-rocne-2015-03-25 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.