Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Zápis ukrajinských dětí do mateřských a základních škol / Запис дітей з України до дитячих садочків та загальноосвітніх шкіл
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Představení plánované rekonstrukce Polikliniky Pod Marjánkou

Městská část Praha 6 zve všechny občany na veřejné představení projektu "Rekonstrukce a přístavba Polikliniky Pod Marjánkou", které se uskuteční přímo v prostorách polikliniky ve středu 16. září od 17 hodin.


náhled souboru

Pokud vás zajímá budoucnost Polikliniky Pod Marjánkou, přijďte se podívat, jak by celý areál mohl v budoucnu vypadat, a také diskutovat se zastupiteli Prahy 6 a s odborníky z Fakulty architektury ČVUT. Představení projektu i s následnou diskusí proběhne přímo na poliklinice ve středu 16. září v 17 hodin. 

Živý přenos z akce bude k vidění na facebookové stránce Prahy 6.

Aktuální informace ohledně kapacity účastníků najdete Facebooku Prahy 6 nebo zde na webu. V případě, že bude snížen limit počtu účastníků hromadných akcí v důsledku koronavirových opatření, proběhne celá akce online. Sledujte aktuální informace na našem webu a také v události na facebookové stránce Prahy 6.

 

AKTUALIZACE: Z důvodu bezpečnosti je kapacita sálu snížena na 30 osob, mezi nimiž budou zachovány potřebné rozestupy. Vstup je možný pouze s rouškou, na místě bude k dispozici dezinfekce. Celou debatu bude možné sledovat z bezpečí domova, setkání budeme živě přenášet na Facebooku.

Více o plánované rekonstrukci čtěte zde www.sestka.cz

Podklady ke stažení: ZDE

 --- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/predstaveni-planovane-rekonstrukce-polikliniky-pod-marjankou-2020-09-09 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.