Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Zápis ukrajinských dětí do mateřských a základních škol / Запис дітей з України до дитячих садочків та загальноосвітніх шкіл
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Prázdninová bomba: Spouštíme "Šestku do mobilu"!

Městská část Praha 6 jako první z pražských radnic spouští mobilní aplikaci „Šestka do mobilu“ pro chytré telefony. Od pondělí 29. července 2013 je dostupná pro mobilní telefony s operačním systémem Android a pro uživatele telefonů iPhone. Aplikace jsou ke stažení zdarma.


náhled souboru

Android

https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.konzulta.sestkadomobilu

Apple

https://itunes.apple.com/us/app/sestka-do-mobilu/id675027794?mt=8

Pomocí aplikace můžete v telefonu zjistit úřední hodiny, to správné telefonní číslo, když nevíme, jak si poradit s žádostí o nový pas, zarezervovat si termín návštěvy u pracovníka úřadu, dozvědět se o novinkách nebo akcích na Praze 6 a mnoho dalšího.

Aplikace je rozdělena do 5 částí

Potřebuji vyřídit

– tato sekce obsahuje nejvyhledávanější životní situace, které občané řeší, např. Úřední hodiny, Děti, Osobní doklady atd.

Novinky

– co se děje nového přehledně v mobilní aplikaci.

Akce

– přehledně, dle data, akce, které se na území městské části Praha 6 konají.

Rezervace

– co je pohodlnějšího a rychlejšího, než si v kontaktech vyhledat úředníka, se kterým si chceme sjednat schůzku a rezervovat si termín?

Kontaktujte nás

– chce-li občan např. upozornit na nefungující veřejné osvětlení nebo na rozbitou lavičku v parku – proč ne, snadný přístup do SMS nebo MMS Podatelny.

Jak se vám nová aplikace líbí? Co byste na ní chtěli zlepšit? Pište nám na: tiskoveoddeleni{zavináč}praha6{tečka}cz

 --- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/prazdninova-bomba-praha-6-spousti-sestku-do-mobilu-2013-07-29 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.