Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Zápis ukrajinských dětí do mateřských a základních škol / Запис дітей з України до дитячих садочків та загальноосвітніх шкіл
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

PRÁVO: Polyfunkční budova Line v Praze 6 zlepší občanskou vybavenost

Právo, novinky.cz, 27. 11. 2012 - Polyfunkční budova Line bude umístěna na Vítězném náměstí v centrální části Prahy 6, které je dopravním a obchodním jádrem oblasti Dejvic. Budova zlepší celkovou občanskou vybavenost v lokalitě. Prostory o velikosti přibližně 15 tisíc m2 budou využity pro administrativní účely, služby občanské vybavenosti (1 a 2 nadzemní podlaží) a obchody.


náhled souboru

CELÝ ČLÁNEK ZDE!

Občanská vybavenost pojme obchodní jednotky, kavárnu a knihovnu. Návrh budovy vychází a respektuje zásady regulace pro tuto oblast. Naplňuje také původní historické záměry architektů a urbanistů o kompletním kruhovém uspořádání budov na Vítězném náměstí.

Bude přínosem pro okolní bytovou zástavbu ve vnitrobloku, které pomůže v odvedení hluku z rušné dopravy na Vítězném náměstí, řeší dlouhodobě nepřizpůsobivou situaci v místě a je logickým dokončením severovýchodního kvadrantu náměstí.

Design a umístění budovy bylo oceněno řadou renomovaných architektů. Návrh zvítězil v oficiální soutěži České komory architektů.

DATUM PUBLIKACE: 28.11.2012


SOUBORY KE STAŽENÍ
náhled souboru
[ JPG • 796kB • 1241×1920 (8bit 3ch) ]


NEJNOVĚJŠÍ AKTUALITY


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/pravo-polyfunkcni-budova-line-v-praze-6-zlepsi-obcanskou-vybavenost-2012-11-28 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.