Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

ZASTÁVKA U KAŠTANU BUDE ZACHOVÁNA, RADNICE VYSLYŠELA POŽADAVKY SVÝCH OBČANŮ

Praha, 25. 6. 2014 – Rada městské části Praha 6 na svém dnešním zasedání schválila financování rekonstrukce tramvajové  zastávky U Kaštanu v ulici Bělohorská ve výši  1.500.000,- Kč. Městská  část  se  tak  snaží  o zachování zastávky u Kaštanu. Vychází tak vstříc  požadavkům  svých občanů.  Celá  realizace bude provedena do konce srpna 2014.


náhled souboru

„I přes neschválení příspěvku Dopravnímu podniku na rekonstrukci zastávky U Kaštanu  na jednání Zastupitelstva městské části Praha 6 v pátek 20. června 2014, které tam bylo předloženo Radou městské části Praha 6, jsme našli pro naše občany řešení,“ řekl Jan Záruba, místostarosta a dodal: „Rada  dnes  schválila  smlouvu  na 1.500.000,-Kč na rekonstrukci tramvajové zastávky U Kaštanu.

„Vyslyšeli jsme požadavky našich občanů. Zastávka je na svém stávajícím místě od dvacátých let minulého století a tak si myslím, že by měla být zachována.,“ řekla starostka MČ Praha 6 Marie Kousalíková a dodává:“ Na rekonstrukci stávající zastávky dnes Rada městské části Praha 6 tak schválila poskytnutí mimořádné finanční částky přímo Dopravnímu podniku.“

zdroj fotografie: http://commons.wikimedia.org/wiki/File:B%C4%9Blohorsk%C3%A1,_zast%C3%A1vka_U_Ka%C5%A1tanu.jpg

 --- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/praha-6-zastavka-u-kastanu-bude-zachovana-radnice-vyslysela-pozadavky-svych-obcanu-2014-06-25 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.