Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Pomoc pro Ukrajinu
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

PRAHA 6 VYHLAŠUJE DOTACE PRO SPORTOVNÍ AKTIVITY SENIORŮ A HANDICAPOVANÝCH

Městská část i v tomto roce vyhradí až půl milionu korun na podporu sportovních akcí pro seniory a osoby se zdravotním postižením. Organizace i jednotlivci tak budou moci od půlnoci od 11. února žádat o dotaci jednorázových i dlouhodobých projektů. Cílem programu je rozšiřování společenských kontaktů, podpora sportovních talentů i pozitivního vztahu ke sportu.

 


náhled souboru

O příspěvek ve výši 10 až 80 tisíc korun budou moci žádat neziskové subjekty, právnické osoby, OSVČ nebo příspěvkové organizace, přičemž se počítá s jeho využitím pro osoby s bydlištěm na území městské části Praha 6.

Příjem žádostí začne o půlnoci 11. 2. a potrvá do 23:59 dne 2. 3. Podepsanou a oskenovanou žádost lze v uvedeném termínu podávat elektronicky (po přihlášení do systému na webových stránkách městské části v sekci Elektronické dotace), nebo vytištěnou na podatelně v budově radnice.  Podmínkou udělení dotace je, že příslušná aktivita musí proběhnout v průběhu roku 2022.  V březnu bude všechny žádosti posuzovat odborná komise, výsledky dotačního řízení budou zveřejněné v květnu 2022.

Další náležitosti, povinné přílohy žádosti a podrobnosti jsou uvedené v příloze této aktuality.--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/praha-6-vyhlasila-dotace-pro-sportovni-aktivity-senioru-a-handicapovanych-2022-01-19 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.