Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Pomoc pro Ukrajinu
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

PRAHA 6: MÁTE SLOVO! OTEVÍRÁ SE PODZIMNÍ ANKETA

Praha, 10. 10. 2013 – S čím jste nebo nejste v Praze 6 spokojeni? Na jakou oblast by se měla radnice Prahy 6 zaměřit? To jsou jen některé ze 13 otázek, na které mají občané městské části Prahy 6 možnost odpovídat prostřednictvím internetových stránek www.praha6.cz/anketa


náhled souboru

ANKETA K VYPLNĚNÍ KLIKNUTÍM ZDE!

Vyplnění dotazníku nezabere více než tři minuty. Ten, kdo dotazník vyplní, se automaticky zařadí do slosování o dárkový balíček Prahy 6 s reprezentačními předměty a také může ve slosování získat speciální knihu Křížem krážem Prahou 6.

„Je pro nás velmi důležité, abychom věděli, co si naši občané přejí, co se jim na Praze 6 líbí, nebo co by naopak chtěli změnit,“ řekl Adam Halmoši, mluvčí městské části Praha 6.

V únoru 2013 vyhodnotil internetové stránky městské části Praha 6 tým na základě mezinárodně uznávané metodiky Rutgers University (REGSI) jako nejlepší webovou prezentaci z webů všech 22 pražských městských částí. Jednou z oblastí, kde Praha 6 vítězí je v oblasti komunikace úřadu s občany právě prostřednictvím svého webu forma anket a komunikace s občany prostřednictvím webového diskusního fóra „Otázek a odpovědí“.

„Kromě celkově nejvyššího skóre získal portál Prahy 6 prvenství rovněž v oblasti participace občanů. Již v předchozím hodnocení byl web Prahy 6 výjimečný svou snahou vtáhnout návštěvníka stránek do aktivního spoluutváření obsahu. Na příkladu Prahy 6 je vidět, že tajemství úspěchu není v nákladné jednorázové investici, ale každodenních inovacích a vytrvalém přidávání nových prvků,“řekl v únoru  Alan Shark, ředitel Public Technology Institute při Rudgers University v Newarku a spoluautor hodnotící metodiky.

zdroj fotografie: internet--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/praha-6-mate-slovo-otevira-se-podzimni-anketa-2013-10-10 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.