Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Po Velikonocích startuje jarní úklid ulic

Jarní úklid komunikací bude v Praze 6 probíhat od 6. dubna do 4. června. Jedná se o celkový strojní a ruční úklid ulic, který provádí Technická správa komunikací hl. m. Prahy. Doba čištění je od 8 do 15 hodin.


náhled souboru

Jak zjistíte, kdy se uklízí ve vaší ulici?

Na úklid v dané lokalitě, a tedy i nutnost přeparkovat vozidlo nejen z vozovky, ale i z chodníku, upozorní vždy dopravní značení. Na značkách zákaz zastavení je uveden datum a čas a v ulici jsou umístěny vždy sedm dní před zahájením blokového čištění v konkrétní ulici. S ohledem na probíhající výkopové práce je možná i případná změna harmonogramu čištění.

Přesný den, kdy se bude uklízet vaše ulice, najdete také na stránkách www.tsk-praha.cz v odkazu Plán letního čištění komunikací. Uživatel si může zadat buď název ulice a následně se objeví datum blokového čištění, nebo naopak zadá konkrétní den a zobrazí se všechny lokality, ve kterých bude čištění probíhat.

Další z možností, jak si zajistit včasné informace o blokovém čištění, je služba TSK-INFO. Odkaz na tuto službu naleznete na hlavní stránce společnosti www.tsk-praha.cz K aktivaci služby je nutná jednoduchá registrace. Uživatel po registraci dostane do zadané emailové adresy informace o chystaném blokovém čištění v jím zvoleném úseku vždy v dostatečném předstihu.

Kompletní seznam uklízených ulic s přesnými daty najdete na webových stránkách Prahy 6--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/po-velikonocich-startuje-jarni-uklid-ulic-2021-03-29 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz