Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Ples Prahy 6 vydělal na charitu

20. reprezentační ples Prahy 6 se konal v únoru tradičně v hotelu Pyramida. Pořádal jej Nadační fond Vincentinum za podpory Prahy 6 a kromě zábavy podpořil cha ritu, jak je na plese léta tradicí.


náhled souboru

„Ples byl zcela vyprodán a konstatovali jsme značné snížení věkového průměru hostů. A to přesto, že jsme se tentokrát – vzhledem ke kulaté pořadové číslici – snažili o jakési připomenutí prvních ročníků," radovala se za fond Vincentina Alena Svobodová.

Podařilo se to především ve výběru předtančení a též při půlnočním vystoupení Pavla Bobka, který byl již protagonistou 1. plesu v roce 1992.

Součástí plesu byla již tradiční aukce uměleckých předmětů, která je zajímavá nejen pro ty, které se jí aktivně účastní. Vydražena byla krásná díla především umělců žijících na Praze 6.

„Výtěžek z dražby pokaždé umožní převést peníze na účty nejúžasnějších charitativních domů, sídlících na Praze 6 a pomáhajících starým či postiženým spoluobčanům v jejich záslužné činnosti. Tento rok bude převedena částka padesát tisíc korun Domovu svatého Karla Boromejského v Řepích," doplnila starostka Prahy 6 Marie Kousalíková.

Plesu se zúčastnila řada hostů v čele s bývalým dlouholetým starostou Prahy 6 a nyní ministrem životního prostředí Tomášem Chalupou. Zatančit si přišel senátor Petr Bratský.

Fotogalerie na facebooku ZDE

(podle čas. Šestka)

Martin Šalek
tiskový mluvčí Prahy 6
msalek{zavináč}praha6{tečka}cz
tel.  220 189 957
mob.  602 316 908--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/ples-prahy-6-vydelal-na-charitu-2011-02-28 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.