Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Odborná psychologická pomoc pro veřejnost

Trápí vás úzkost? Obraťte se na odborníky.


náhled souboru

Současná situace související s pandemií koronaviru a změnami životního stylu, které vyvolávají nezbytná opatření k ochraně zdraví, může způsobovat psychické potíže a úzkostné stavy. Pokud potřebujete odbornou pomoc, neváhejte ji využít. S pocity vyčerpání, bezpomoci, osamění se můžete obrátit na pracovníky Prevcentra a Fokusu Praha.

PO–ST 8–18 hod.

ČT–PÁ 8–16 hod.

tel.  770 152 748 nebo  770 152 749

email: ambulance{zavináč}prevcentrum{tečka}cz nebo psychicka.pomoc{zavináč}fokus-praha{tečka}cz

Zvládnout těžké situace, často spojené s koronavirem, pomáhá starším lidem také Senior telefon, linka důvěry organizace ŽIVOT 90. Jedná se o bezplatnou službu na tel. čísle  800 157 157. Linka je k dispozici 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, a volat na ni mohou starší lidé i jejich blízcí, kteří si nevědí rady v těžkých životních situacích. Vyškolení konzultanti a konzultantky mohou pomoci ve chvílích osamělosti, s odborníky mohou probrat i komplikované mezilidské vztahy a poradit se mohou i o praktických věcech, jako jsou například příspěvky na péči či na bydlení. Na tuto linku bezpečí se mohou obrátit i ti, kteří se potýkají přímo či nepřímo s domácím násilím nebo týráním.--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/odborna-psychologicka-pomoc-pro-verejnost-2020-10-30 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.