Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Nový ředitel pražských strážníků na radnici Prahy 6

Starostka městské části Praha 6 Marie Kousalíková přivítala nového ředitele pražské mětské policie Eduarda Šustera na radnici. Šestka je jednou z prvních městských částí, kam zavítal. Doprovázel ho ředitel šestého obvodu městské policie Zdeněk Kovanda.


náhled souboru

„Spolupráce s městskou policií je výborná a těším se, že bude pokračovat i nadále,“ řekla Marie Kousalíková, starostka Prahy 6.

Šéf pražských strážníků odmítl spekulace o slučování obvodních ředitelství. "Městská policie projde reorganizací, budeme se snažit co nejvíce strážníků dostat do výkonu přímé služby, v žádném případě ale není v plánu žádné slučování obvodních ředitelství městské pražské policie, jak o se o tom spekuluje,“ řekl Šuster.

V Praze 6 nyní slouží 102 strážníků.

30. 1. 2013 Návštěva ředitele strážníků na radnici Prahy 6

náhled souboru
[ JPG • 287kB • 1280×854 (8bit 3ch) ]

Z. Kovanda, E. Šuster, M. Kousalíková Zleva: Zdeněk Kovanda, ředitel Obvodního ředitelství Městské ...--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/novy-reditel-prazskych-strazniku-na-radnici-prahy-6-2013-01-30 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.