Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Nové jednosměrky v oblasti Písecké brány

Odbor dopravy a životního prostředí stanovil v souvislosti s připravovaným projektem zprovozněním zón placeného stání několik úprav dopravního režimu.


náhled souboru

Okolí Písecké brány trpí a degraduje dlouhodobě počtem parkujících aut, místo se v posledních letech stalo nárazníkovou zónou pro řidiče směřující do centra Prahy a na Prahu 7. Tuto situaci a zatížení území konečně zlepší parkovací zóny. Nové úpravy dopravního režimu v tomto místě spočívají zejména ve zjednosměrnění některých ulic, kdy v nejbližší době dojde k úpravám a zřízení nových jednosměrných úseků komunikací v oblasti kolem Písecké brány na Hradčanech. Nová jednosměrnost je vytvořena z důvodu kultivace stávajícího parkování a pro vytvoření vyšší parkovací kapacity pro potřeby rezidentů. Schéma úprav v lokalitě je viditelné v příloze.--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/nove-jednosmerky-v-oblasti-pisecke-brany-2016-02-29 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.