Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Nové jednosměrky na Břevnově

Aktuálně probíhá instalace dopravního značení k realizaci projektu zón placeného stání, jehož součástí je i nová úprava směrovosti komunikací v lokalitě Břevnov, konkrétně v oblasti ohraničené ulicemi Bělohorská, Tomanova a Liborova.


náhled souboru

V rámci organizace dopravy v dotčených ulicích dochází k úpravě stávající směrovosti vybraných ulic (např. 8. listopadu, Hošťálkova, U Ladronky, Říčanova, Dvořeckého) za účelem maximalizace počtu legálních parkovacích míst. Na nový jednosměrný provoz bude řidiče upozorňovat velkoplošné dopravní značení č. IP 22.

V lokalitě bude také zavedena zóna s dopravním omezením (max. dovolená rychlost 30 km/h a zákaz vjezdu nákladních automobilů nad 3,5 t).

Řidiči se upozorňují na nezbytnost věnovat zvýšenou pozornost instalovanému dopravnímu značení v dané lokalitě.--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/nove-jednosmerky-na-brevnove-2018-12-03 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.