Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Pomoc pro Ukrajinu
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Nová podoba ve vnitrobloku domů mezi ulicemi Čínská - Terronská - Albánská

Praha 6 by ráda navrhla ve spolupráci s místními budoucí možnou podobu sportovního „plácku“ ve vnitrobloku domů mezi ulicemi Čínská - Terronská - Albánská.


náhled souboru

Na jaře letošního roku obdržel Odbor dopravy a životního prostředí Úřadu městské části Praha 6 podnět od veřejnosti na tuto úpravu. Žádá proto veřejnost o podněty, připomínky či nápady týkající se tohoto prostoru.

Podněty lze zasílat do 15. října na emailovou adresu: zamery.odzp{zavináč}praha6{tečka}cz, nebo na adresu Úřad městské části Praha 6, Odbor dopravy a životního prostředí – ZÁMĚRY, Československé armády 23, 160 00 Praha 6.

Na přiloženém obrázku je plocha vnitrobloku v tuto chvíli využívána jako dětské hřiště (A), hřiště na petanque (B) a „plácek“ na volejbal, nohejbal (C). Kromě toho celý prostor slouží dalším, převážně rekreačním, účelům bez speciálního určení.

Na přelomu října a listopadu proběhne setkání s obyvateli přímo na místě, kde bude studie představena a zaznamenány případné připomínky. --- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/nova-podoba-ve-vnitrobloku-domu-mezi-ulicemi-cinska-teronska-albanska-2017-09-18 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.