Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Pomoc pro Ukrajinu
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Na úřad jen v nejnutnějších záležitostech, připomíná volajícím herečka Martha Issová

Ústředna Úřadu městské části Praha 6 má nyní známý hlas. K volajícím zde hovoří divadelní a filmová herečka Martha Issová a občany žádá, aby v době pandemie navštívili úřad jen v neodkladných záležitostech.


náhled souboru

Hlas Marthy Issové se automaticky spustí každému, kdo zavolá na telefonní číslo  220 189 111. V případě většího množství souběžně volajících se nahrávka s hlasem herečky Dejvického divadla ozve s mírnou prodlevou. Následně se již volající spojí s konkrétní osobou na úřadě.

Martha Issová, která je vedle divadla spjatá i s řadou filmových rolí, tak podpořila úřad v jeho současné komunikaci směrem k veřejnosti. V souladu s vládními nařízeními úřad prosí občany, aby záležitosti, jež nyní mohou odložit, vyřídili později. Osobní návštěvu úřadu by vzhledem k přetrvávající pandemii měli občané zvolit pouze ve věcech, které nesnesou odkladu.

Úředníci jsou občanům k dispozici na telefonu a prostřednictvím e-mailu, řadu věcí tak lze konzultovat či vyřídit distančním způsobem. Podrobnosti a důležité kontakty zde

Nahrávka Marthy Issové je k dispozici přílohou. Marthě i Dejvickému divadlu tímto moc děkujeme za spolupráci!--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/na-urad-jen-v-nejnutnejsich-zalezitostech-pripomina-volajicim-herecka-martha-issova-2021-03-17 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.