Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Na dětský den na Petynce se dnes zlobilo počasí

Kromě sněhové nadílky postihla dnes koupaliště Petynku kletba počasí v plné míře – déšť, vítr a chlad. Děti však opět potvrdily, že jejich odolnost nezná mezí.


náhled souboru
Zatímco venkovní připravené atrakce zely prázdnotou, o to větší zájem byl o připravenou tzv. „mokrou variantu“ ve stanech.

Především kluci ocenili možnost zahrát si stolní hokej, zařídit si modely dálkově řízených aut nebo šestiproudou závodní dráhu se sportovními automobily, své příznivce si našlo i malování či práce s korálky.
„Věříme, že i přes nepřízeň počasí přiláká na závěr dnešního dětského dne hudební skupina Toxique své početné fanoušky na Petynku. Kapela je totiž držitel ceny Akademie populární hudby Anděl 2008 a zároveň objev roku,“ doufá radní Inge Kejkrtová.

Skupina Toxique začíná své vystoupení dnes v 18 hodin na Petynce. Vstup je zdarma.

I letos byl v rámci dětského dne vyhlášen vítěz celoročního sportovního soutěžení s názvem „O pohár Prahy 6“. V rámci této soutěže soupeří základní školy ve více než dvaceti sportech. I letos potvrdily svou sportovní převahu děti ze základní školy Petřiny-jih a obhájily své loňské vítězství.

Při druhém dětském dnu v Praze 6 Na Babě se snad počasí umoudří a všechny děti si budou moci užít sportovní soutěže a hraní v neděli 31.5. od 10 hodin.
O připravovaném druhém dětském dnu si přečtěte více ZDEMartin Šalek
tiskový mluvčí MČ Praha 6
msalek@praha6.cz
tel.  220 189 957
mob.  602 316 908
ICQ 199–901-370--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/na-detsky-den-na-petynce-se-dnes-zlobilo-pocasi-2009-05-29 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.