Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

MČ Praha 6 adoptuje na dálku holčičku z Indie

Radnice Šestky poskytne finanční dar Arcidiecézní charitě Praha. Tím na dálku adoptuje osmiletou dívenku Sheebu Rani.


náhled souboru

Částkou 4900Kč ročně přispěje MČ Praha 6 na její školné, školní pomůcky, látky na uniformu a na základní zdravotní péči. „Arcidiecézní charita zajistí, že se tyto finanční prostředky dostanou ke konkrétním dětem. Při adopci získává MČ Praha 6 podrobné informace o dětech a v průběhu roku jsme od dětí obdrželi i osobní dopisy s poděkováním,“ říká starostka MČ Praha 6 Marie Kousalíková. Radnice Prahy 6 podporuje také indického chlapce Umamaheshwara Achariho, a to stejnou roční částkou.

Sheeba Rani z Indie je na fotografii níže.

Mgr. Jakub Hofmann
tiskový mluvčí ÚMČ Praha 6

tel.:  220 189 957--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/mc-praha-6-adoptovala-na-dalku-holcicku-z-indie-2012-02-01 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.