Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Pomoc pro Ukrajinu
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Máme 3. nejlepší webové stránky

Webové stránky Prahy 6 byly ocěněny jako třetí nejlepší v krajském kole soutěže Zlatý erb. V soutěži skončily za vítěznou Prahou 12 a druhou Prahou 8. Ocenění převzal tajemník úřadu Jan Holický během slavnostního ceremoniálu v Rezidenci primátora.


náhled souboru

Dvacátého prvního ročníku soutěže o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí Zlatý erb 2019 se aktivně zúčastnily obce a města z celé ČR. Letos se opět zapojilo všech 14 krajů České republiky. Do soutěže bylo celkově přihlášeno 435 projektů včetně soutěžících o Cenu ministryně pro místní rozvoj za nejlepší turistickou prezentaci.

Ceny 16. ročníku krajského kola soutěže Zlatý erb 2019 o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí byly předány při slavnostním ceremoniálu v Rezidenci primátora.

V Hlavním městě Praha bylo přihlášeno 34 projektů. Do celostátního kola postupují MČ Praha 12, MČ Praha-Dolní Počernice, MČ Praha 7 a hl. m. Praha prostřednictvím městské společnosti Operátor ICT. Skokanem roku se staly webové stránky městské části Praha 18.

Vítězové budou slavnostně vyhlášeni na konferenci ISSS 1. dubna 2019 v Hradci Králové.
Nejlepší webové stránky města

1. MČ Praha 12
2. MČ Praha 8
3. MČ Praha 6

Nejlepší webové stránky obce

1. MČ Praha-Dolní Počernice
2. MČ Praha-Kunratice
3. MČ Praha-Kolovraty

Kategorie Smart City a nejlepší elektronická služba

1. Praha, hl. m. – Operátor ICT: Datová platforma hlavního města Prahy Golemio
2. MČ Praha 7 – Cityvizor
3. Praha, hl. m. – Operátor ICT: Regionální dopravní systém--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/mame-3-nejlepsi-webove-stranky-2019-03-14-a ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.