Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Zápis ukrajinských dětí do mateřských a základních škol / Запис дітей з України до дитячих садочків та загальноосвітніх шкіл
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

„Magické“ datum 7. 7. - ideální svatební den...

Velmi atraktivní je pro snoubence nejbližší sobota a datum 7. 7. 2007. A to díky třem sedmičkám, které by měly údajně novomanželům přinést štěstí. Podle numerologů znamenají sedmičky pochopení a účast. A to je určitě pěkný základ pro manželství.


náhled souboru
V Praze 6 proběhne sobotu dvakrát více svatebních obřadů než jindy. Začnou už ráno v 8 hodin a poslední svatba proběhne v pět odpoledne.
„Budeme jich mít dvanáct. Jinak jich bývá kolem šesti. Zájem byl obrovský,“ připomíná starosta Prahy 6 Tomáš Chalupa, který si zároveň připomněl své malé osobní jubileum – první měsíc strávený v manželství. Pro svůj svatební den si totiž vybral datum 1. 6. 2007.
„Oddávat se bude téměř na všech dostupných místech Prahy 6 – v oficiální obřadní síni ve Skleněném paláci, v Pelléově vile, v Písecké bráně nebo Břevnovském klášteře či jeho zahradách,“ dodal Chalupa.

Sobota tak bude náročná i pro úředníky, kteří budou v jednom kole.
„Nebylo by možné celý den odmluvit a odstát v jedné osobě, a tak se oddávající i matrikáři budou střídat,“ vysvětlila vedoucí odboru vnitřních věcí Olga Králová. Plně vytíženým oddávajícím úředníkem se v tento den stane také radní Prahy 6 Lukáš Pollert. Sám chce stihnout oddat pět párů.

Jako svůj svatební den si novomanželé magickou „sedmičkovou“ sobotu registrovali už vloni v červnu. Stejně tak na matrice Prahy 6 mají již nyní rezervace na další numerologicky významný den – 8.8.2008.Martin Šalek
tiskový mluvčí ÚMČ Praha 6
msalek@praha6.cz
tel.  220 189 957
mob.  602 316 908
ICQ 199–901-370--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/magicke-datum-7-7-idealni-svatebni-den-2007-07-02 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.