Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Krajský Zlatý erb 2010: dvě stříbrné a jedna bronzová

Výprava Prahy 6 se včera V Clam-Gallasově paláci stala nejúspěšnější výpravou pražského krajského kola 12. ročníku soutěže Zlatý erb.


náhled souboru

Hlavní cenu v kategorii městských webů převzali zástupci Prahy 7, vítězem mezi obcemi se stala Praha-Velká Chuchle. Jako nejlepší elektronická služba byly vyhlášeny Veřejné zakázky pod lupou Magistrátu hl. m. Prahy. Tito vítězové postupují do celostátního kola soutěže Zlatý erb.

"Gratulujeme vítězům. Přestože Praha 6 po dvou vítězství v této soutěži dokonce i v celostátním kole letos svou pozici neobhájí, nepovažuji druhé, třetí i čtvrté místo v elektronických službách a druhé místo v městských webech za neúspěch. Jen to potvrzuje, že internetové prezentace měst a obcí jsou  brány stále více vážně a to je i naší snahou," domnívá se starosta Prahy 6 Tomáš Chalupa a dodává: "Vždy jsme se snažili dělat elektronické služby tak, aby z toho měli užitek především občané a věřím, že SMS podatelna tuto roli naplňuje bezezbytku. Od spuštění této služby chodí zhruba denně jedno podání pomocí esemesky."

Praha 6 i letos patřila k nejaktivnějším účastníkům. Do soutěže nominovala šest elektronických služeb a samotné webové stránky. Ty se umístily na druhém místě. Elektronické služby dopadly následovně:

2. místo - SMS podatelna
3. místo - Sněhová pohotovost
4. místo - Školské portály: Jak do školky, Jak do školy
7. místo - Facebook Prahy 6
10. místo - Pátrání po osobách
16. místo - Praha 6 v grafech

O umístění jednotlivých služeb spolu s komentáři porotců k těmto službám se můžete dočít na odkazu Porota a bodové hodnocení.

Charakteristiku jednotlivých elektronických služeb Prahy 6, přihlášených do letošního ročníku soutěže, najdete ke stažení v příloze této aktuality.Martin Šalek
tiskový mluvčí MČ Praha 6
msalek@praha6.cz
tel.  220 189 957
mob.  602 316 908--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/krajsky-zlaty-erb-2010-dve-stribrne-a-jedna-bronzova-2010-03-16-a ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz