Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Zápis ukrajinských dětí do mateřských a základních škol / Запис дітей з України до дитячих садочків та загальноосвітніх шкіл
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Kotlíkové dotace pokračují i letos

 

O peníze na výměnu starého kotle mohou lidé žádat i v tomto roce. Domácnosti s nižšími příjmy získají na výměnu starého kotle až 95 %. 


náhled souboru

Ostatní domácnosti mohou využít kotlíkovou dataci z programu Nová zelená úsporám a získat tak podporu až 80 %. Zároveň mohou požádat i o další podporu například na zateplení. 

Hlavní město Praha zároveň zjišťuje zájem o kotlíkové dotace pro zbytek roku pomocí dotazníku, který naleznete na tomto odkazu.

Podrobnosti pro žadatele jsou přehledně uvedené zde:

Kotlíkové dotace – SFŽP ČR (sfzp.cz)

Ostatní domácnosti – SFŽP ČR (sfzp.cz)--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/kotlikove-dotace-pokracuji-i-letos-2022-05-19 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.