Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Konec reklamních laviček. Hlasujte v anketě o jejich nahrazení

V Praze 6 dojde k odstranění reklamních laviček. Městská část nyní spustila on-line anketu, zda si lidé přejí na jednotlivých místech možnost sezení ponechat. Namísto některých reklamních laviček by pak Praha 6 instalovala lavičky vlastní. Anketa probíhá prostřednictvím Geoportálu Prahy 6. 


náhled souboru

Magistrát hl. m. Prahy se rozhodl ukončit spolupráci s firmou AD-Net provozující reklamní lavičky, které by tak do konce roku měly být odstraněny z pražských ulic. Na území Prahy 6 jde přibližně o 160 laviček.

Zatímco některé lavičky zůstaly nevyužívané, na jiné se lidé rádi posadí, aby si zde odpočinuli nebo si popovídali se sousedy. Městská část Praha 6 proto chce znát názor svých občanů a obyvatel ohledně toho, kde jsou lavičky potřebné. Ty s reklamní plochou od společnosti AD-Net pak v případě, že si to lidé odhlasují, městská část nahradí lavičkami vlastními.

K elektronickému hlasování o lavičkách se zájemci dostanou přes Geoportál Prahy 6. Zde si v sekci „Mobiliář“ jednoduše zaškrtnou právě zobrazení laviček AD-Net. V detailu umístění každé z nich je pak k dispozici odkaz na anketu, kde lidé zaškrtnutím a odesláním příslušné odpovědi vyjádří, zda je na daném místě lavička potřebná nebo by bylo lepší ji odstranit.      

On-line anketa na Geoportálu Prahy 6 potrvá do konce listopadu. Následně dojde k vyhodnocení výsledků a rozhodnutí o umístění nových laviček městské části. Co nejdříve po odvezení reklamní lavičky, kterou si lidé přejí nahradit, by mělo dojít k instalaci lavičky nové v majetku Prahy 6.  --- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/konec-reklamnich-lavicek-hlasujte-v-ankete-o-jejich-nahrazeni-2020-11-02 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.