Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Podpora domácího kompostování na území hlavního města Prahy

Začátkem letošního roku bylo rozhodnuto Státním fondem životního prostředí o poskytnutí dotace z Operačního programu životního prostředí na pořízení 350 kusů kompostérů o objemu 2 000 l a 1 400 kusů o objemu 1 000 l kompostérů.


náhled souboru

Odbor ochrany prostředí Magistrátu hl. m. Prahy, který o dotaci za Hlavní město Praha požádal, obdržel oficiální vyrozumění o přidělení dotace koncem března 2018.

V průběhu minulého roku až do května letošního roku si mohli občané Prahy – tedy i Prahy 6 - požádat o některý s výše uvedených kompostérů. Dne 25. 5. 2018 byla možnost podání elektronické žádosti prostřednictvím formuláře na stránce www.odpadovecentrum.cz ukončena. V současné době je možné žádat pouze o kompostér o objemu 1000 l, a to jen jako náhradník.

Kontaktní údaje pro komunikaci ohledně žádostí o kompostér jsou komposter{zavináč}praha{tečka}eu a telefonní číslo: 236 00 4101 (Mgr. Dagmar Janečková).

Distribuce kompostérů je plánována od konce léta 2018. Kompostéry budou zapůjčeny na základě smlouvy o výpůjčce a následném darování kompostéru, uzavřené mezi Hl. m. Prahou a žadatelem. Žadatelé budou v předstihu vyzváni k podpisu uvedené smlouvy. Zároveň jim budou sděleny vybrané sběrné dvory, kde si budou moci kompostér převzít. --- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/informace-o-projektu-podpora-domaciho-kompostovani-na-uzemi-hl-m-prahy-2018-07-30 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.