Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Informace o plánované změně leteckého provozu

Z důvodu nutné rekonstrukce pojezdové dráhy TWY F  bude v termínu od 15. 3. do 10. 6 . 2016 mimo provoz hlavní dráha Letiště Praha ve směru 06 (tedy směr na  MČ Přední Kopanina).


náhled souboru

V tomto období bude standardně v provozu hlavní dráha ve směru 24 (na obec Jeneč) a v případě  nevyhovujících povětrnostních podmínek bude nutné letecký provoz převést na vedlejší dráhu RWY 12/30. S ohledem na dlouhodobé statistiky proudění větru lze odhadovat provoz na vedlejší dráze na přibližně 37 dní. Je však nutné upozornit, že nepůjde o nepřerušovaný časový úsek, ale součet více kratších termínů.

 

Toto opatření ovlivní hlukovou situaci na územích pod letovými trasami vedlejší dráhy, bohužel však v podobných případech neexistuje jiná možnost převedení provozu. Situaci kompletně vyřeší až výstavba paralelní dráhy, která by v podobných případech mohla převzít veškerý provoz.

 

V období od 15. do 18. března bude navíc dráha 06/24 vždy od 6:30 do 18:00 uzavřena v obou směrech z důvodu pravidelné sezónní údržby.

 

Děkujeme vám za pochopení.--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/informace-o-planovane-zmene-leteckeho-provozu-2016-03-01 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.