Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Hrajte stolní tenis na Šestce

Nabídku venkovního sportování na Šestce rozšířilo pět pingpongových stolů, které Praha 6 nechala nainstalovat k hřištím a outdoorovým sportovištím na různých místech – na Babě, v Dejvicích, na Petřinách, na Červeném vrchu a v Bubenči.


náhled souboru

Stolní tenis je nenáročná hra, kterou mohou hrát děti, dospělí, ale i senioři. Díky kovové síti je možné pouze přijít jen s pálkami a míčkem a další vybavení již není potřeba. Stoly jsou vyrobeny ze speciálního betonu. Betonové provedení a několikanásobný nátěr, zaručuje vysokou odolnost proti opotřebení vnějšími vlivy.

Jde o realizaci dalšího z nápadů, který si občané prohlasovali v rámci třetího ročníku projektu participativního rozpočtu Nápad pro Šestku. Umístění stolů navrhla paní Hana Dlouhá, která se inspirovala ve Vídni. O realizaci se postaral Odbor dopravy a životního prostředí. Pokud se nápad osvědčí, plánuje městská část počet pingpongových stolů rozšířit i na další místa.

 Kde si můžete nově zahrát stolní tenis?--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/hrajte-stolni-tenis-na-sestce-2020-08-06 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz