Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Pomoc pro Ukrajinu
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Farmářské trhy na Kulaťáku ve znamení květin a charity

V sobotu 23.6. se slaví den květů, a proto budeme věnovat pozornost květinám. Na trhu budou dostupné, jak řezané a pokojové květiny, tak květiny vhodné k výsadbě do záhonů, či truhlíků. Trh bude zaměřen také na čerstvé byliny, květinové dekorace, květináče.


náhled souboru

Trhu se zůčastní žáci střední odborné školy zahradní a předvedou ukázky vázání kyticí. Výtěžek z prodeje půjde na podporu domova svatého Karla Boromejského.

Neváhejte a navštivte nějvětší květinový trh a podpořte tak charitu. K dobré náladě zahraje čtveřice bubeníků Recyklas na plastové popelnice určené ke třídění odpadů. K dispozici bude také dětský koutek.

Farmářské trhy budou během letních prázdnin pořádány každou druhou sobotu (tzn. 14. 7., 28. 7., 11. 8. a 25. 8.).

Další info: www.farmarske-trhy.cz
--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/farmarske-trhy-na-kulataku-ve-znameni-kvetin-a-charity-2012-06-21 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.