Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Facebook Prahy 6 se líbí už rekordním 5500 návštěvníkům

UVNITŘ ČLÁNKU FB PROFIL PRAHY 6. Děkujeme! Facebookový profil městské části Praha 6 se líbí už 5500 lidem a číslo každým dnem stoupá. Ze všech pražských městkých částí jsme hned na druhém místě v počtu udělených "palců nahoru". A za to vám chceme poděkovat.


náhled souboru

Na profil Prahy 6 dáváme aktuální informace i několikrát denně, například v průběhu voleb jsme výsledky přinášeli online a s ostatními chatovali.

https://www.facebook.com/praha6

Najdete zde aktuální fotografie, pozvánky a akce, které se kolikrát na samotný web Prahy 6 nevejdou, nebo je chceme exkluzivně přinášet právě na facebooku. Sledujte nás dále, chystáme další novinky.--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/facebook-prahy-6-se-libi-uz-rekordnim-5500-navstevnikum-2013-01-31 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.