Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Zápis ukrajinských dětí do mateřských a základních škol / Запис дітей з України до дитячих садочків та загальноосвітніх шкіл
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Dukla je desetkrát zámožnější

Po letech klopýtání v nízkých soutěžích, asi i na hraně zániku, se už fanoušci dejvické Dukly nemohou dočkat renesance svého klubu. Jedenáctinásobný mistr Československa, devítinásobný vítěz Čs. poháru, semifinalista PMEZ i PVP za ni teď může brát i obnovený start ve II. lize.


náhled souboru

Už to nebude ta skromná Dukla poslední dekády. Její dosavadní jedenapůlmilionový rozpočet dosáhne desetinásobně vyšší hodnoty. V úvodním kole Dukla hostí 4. srpna Opavu, ještě předtím ji ale čeká příprava na sezonu a také vstup do Poháru ČMFS.

Ze stávajícího týmu, který skončil druhý v přeboru, posílí druholigový kádr jen Berger a Malý. Devět hráčů si přivede z Jakubčovic Günter Bittengel, který se přesně podle původní dohody vrací ke kormidlu mužstva z Julisky. 

Na stadionu bude přístupna jen velká osmitisícová tribuna, osazena 1830 sedačkami. Pražské derby? S Bohemians Praha a možná i s Krčí.Se „střížkovskou Bohemkou“ se přitom utká Dukla už v přípravném období, a to 18. července. Není však pochyb, že nejprestižnější bude bitva s Marilou Příbram. Ta podzimní se uskuteční v řijnu v Příbrami. Právě tam byla Dukla před 11 lety odstěhována.



Martin Šalek
tiskový mluvčí MČ Praha 6
msalek@praha6.cz
tel.  220 189 957
mob.  602 316 908
ICQ 199–901-370



--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/dukla-je-desetkrat-zamoznejsi-2007-07-06 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.