Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

DOPRAVNÍ SITUACE V ULICI NA KRUTCI

Předmětem tohoto odborného vyhodnocení je analýza současného stavu dopravy v lokalitě Starých Vokovic a možností případných uvažovaných změn v organizaci dopravy, tato je dlouhodobě ovlivněna průjezdní dopravou realizovanou prostřednictvím místních komunikací Na Krutci a Vokovická v Praze 6.


náhled souboru

Dopravní situace v ulici Na Krutci prošla odbornou analýzou, která hodnotila současné dopravní zatížení lokality Vokovice průjezdní dopravou. Podrobná analýza se věnuje souvisejícím komunikacím, znečištění ovzduší, hlukovým měřením, intenzitám průjezdu. Obsahuje stanoviska hlavního města, Ropidu, hygieniků nebo TSK. Předkládá návrhy a posouzení možných úprav dopravního režimu a finální doporučení hodnotitelů. Hodnotící skupinu tvořili zaměstnanci Odboru dopravy a životního prostředí Úřadu městské části Praha 6 a členové Komise dopravní při Radě městské části Praha 6 Ing. Jiří Beneš, Ondřej Matěj Hrubeš, Ing. Lukáš Novák, Ing. Radek Polák, Ing. Evžen Prediger a Vladimír Šuvarina. V poměru 5:1 se hodnotitelé shodli na variantě ponechání obousměrného provozu. Akceptace tohoto režimu vychází z toho, že vyjmenované reálné možnosti řešení omezení tranzitní dopravy na území Vokovic nejsou s ohledem na okolní komunikační síť a další rozebraný kontext přijatelné. Ostatně některými rezidenty požadované regulace nelze dosáhnout bez současného omezení rezidentů a jejich návštěvníků (ve formě zhoršení obslužnosti nemovitostí). Podrobnosti v přiložené analýze.

Odborne vyhodnoceni Na krutci Vokovicka FINAL.pdf
Příloha 1 Grafy překročení rychlosti a počtu vozidel.pdf
Příloha 2 Nehodovost - Na Krutci (mezi ul. Horoměřická - Na Křídle).pdf
Příloha 3 Nehodovost - Na Krutci (mezi ul. Na Křídle - Vokovická).pdf
Příloha 4 - Vokovická (mezi ul. Na Krutci - točna autobusu).pdf
Příloha 5 Na Krutci - Situace_A.pdf
Příloha 6 ODA MHMP.pdf
Příloha 7 ROPID_A.pdf
Příloha 8 DPP_A.pdf
Příloha 9 Hygienická stanice hl.m.P(1)_A.pdf
Příloha 10 TSK_A.pdf--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/dopravni-situace-v-ulici-na-krutci-2019-04-30 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.