Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Dopravní omezení v Podbabské/Papírenské

Dočasné semafory jsou zde umístěny z důvodu budování hradidlové komory u břehu Vltavy, která do budoucna zabrání zaplavování nejníže položené části komunikace pod mostem při vyšší hladině vody, která vrací vodu zpět kanalizací.


náhled souboru

Reprofoto: Google

 

Stavební práce, a tím i dopravní úprava, mají být ukončeny do 30. 11., z důvodu příznivého počasí ale předpokládáme dřívější zprůjezdnění úseku.

Zájmové území je odvodněno prostřednictvím uličních vpustí do dešťové kanalizace DN 400, která je zaústěna do plavebního kanálu. Vyústění kanalizace se nachází v nábřežní zdi na levém břehu před plavební komorou VÚV Podbaba. Kanalizace není chráněna proti zpětnému vzdutí a od průtoku Q=1600 m3/s ve Vltavě dochází k jejímu zaplavování. Nejnižší místo podjezdu má kótu přibližně 181,50 m n. m., čemuž odpovídá průtok ve Vltavě 2300 m3/s. Od tohoto průtoku výš dochází k zaplavování pojezdu, proto se podjezd při vyšších průtocích dopravně uzavírá, a tím dochází k odříznutí ústupové cesty pro těžkou techniku z areálu ÚČOV a Podbaby.--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/dopravni-omezeni-v-papirenske-2018-10-08 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.