Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Dopravní omezení na Patočkově ulici

Rekonstrukce zděné kanalizační stoky a opravy revizních šachet zásadně omezí dopravu na Patočkově ulici v Břevnově minimálně do konce září.


náhled souboru

Jízdní pás do směru z centra v úseku mezi ulicemi Pod Drinopolem a Pod Královkou je do 23. 8. zcela uzavřen. Doprava ve směru do centra je převedena do protisměrného jízdního pásu při zachování 1 x 1 jízdní pruh v každém směru.  
Po ukončení tohoto omezení bude doprava ve směru do centra převedena zpět do svého jízdního pásu a omezena do jednoho jízdního pruhu, a to až do 30. 9. 2020. Po dokončení rekonstrukce kanalizace a vodovodu bude následovat pokládka nového povrchu vozovky.

Další omezení bude následovat od 24. 8. do 6. 9., kdy bude z důvodu dokončení výstavby přejezdu středního dělícího zeleného pásu mezi objekty č. 41–45 doprava ve směru z centra vedena ve dvou jízdních pruzích s tím, že levý jízdní pruh bude v místě prací zúžen na 2 metry.

Investorem staveb jsou PVS a.s. a Hl. město Praha.--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/dopravni-omezeni-na-patockove-ulici-2020-08-18 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.