Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Pomoc pro Ukrajinu
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Možnost žádat až o 10 000 Kč na podporu kulturních akcí malého rozsahu

Pokud plánujete kulturní akce a zjistili jste, že vám na jejich realizaci chybí menší částka, kterou byste jinak složitě sháněli, můžete nyní požádat o dar do 10 000 Kč. Tato částka může např. sloužit k pokrytí poplatku za pronájem techniky nebo prostor, pokrytí hmotných i nehmotných odměn pro vystupující nebo k nakoupení materiálu, který na akci nutně potřebujete. V PŘÍLOZE NAJDETE FORMULÁŘ ŽÁDOSTI O PODPORU.


náhled souboru

 

"V září rada městské části schválila finanční dary celkem šesti žadatelům, např. na projekt Hurá do opery, díky kterému dostanou např. děti ze „šestkových“ mateřských a základních škol novou didakticko-metodickou pomůcku – 3D omalovánky - na poznávání světa opery.

 „Jak jsme zveřejnili v červenci, peníze budeme rozdělovat průběžně až do vyčerpání částky. V tuto chvíli zbývá 91 000 Kč", říká zástupce starosty pro školství a kulturu Jan Lacina. Stačí vyplnit jednoduchý formulář na webových stránkách Prahy 6 v sekci Kultura. Podrobné informace poskytne Romana Vylitová, vedoucí oddělení kultury, tel.  220 189 510, rvylitova{zavináč}praha6{tečka}cz.--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/dar-na-podporu-kulturnich-akci-2015-07-02 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.