Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Daniel Herman přednášel na téma Očišťování historické paměti

Ve středu 21. listopadu od 17 hodin v Národní technické knihovně vystoupil Mgr. Daniel Herman, který přijal pozvání starostky Ing. Marie Kousalíkové. MČ Praha 6 v NTK pořádá diskusní večery s významnými představiteli politického a společenského života.


náhled souboru

Daniel Herman pohovořil na téma Očišťování historické paměti. Jeho přednášku navštívilo kolem 40 občanů, převážně seniorů.  Diskutovalo se přes hodinu, během které měli návštěvníci možnost se Hermana na cokoliv k tématu zeptat.

Mgr. Daniel Herman je bývalý katolický kněz a mluvčí České biskupské konference. Spolupracoval s Rádiem Svobodná Evropa, s Hlasem Ameriky a s Rádiem Vatikán. V roce 2010 byl zvolen ředitelem Ústavu pro studium totalitních režimů.

Další setkání s významnými osobnostmi jsou naplánovány na příští rok. O přesných termínech vás budeme včas informovat.--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/daniel-herman-prednasel-na-tema-ocistovani-historicke-pameti-2012-11-22 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.