Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Pomoc pro Ukrajinu
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Chcete zažít Šestku jinak?

Sousedské slavnosti Zažít město jinak letos oslaví desáté výročí své existence,
buďte při tom!


náhled souboru

Ulice nemusí být pouze místem, kde parkují a projíždějí auta. Základní myšlenkou
sousedské slavnosti je přetvářet ulice a veřejné plochy v místa kulturního a
společenského života, v místa pro setkávání a rozvíjení sousedských vztahů.


Letos se přihlásilo 59 míst v Praze a dalších 10 měst.
Kde se otevřou ulice lidem? Na Praze 6 to bude na Břevnově, Větrníku, Dejvicích,
Střešovicích i v Ořechovce.

Střešovice, Buštěhradská

Po příjemném sousedském setkání v loňském roce se na Vás budeme v Buštěhradské těšit i letos s programem zahrnujícím divadlo, pohyb i procházku po zajímavostech naší čtvrti.

Břevnov

V sobotu 19. září 2015 na Bělohorské na schodišti pod Drinopolem Zažít Břevnov jinak je pouliční sousedská slavnost, jejímž cílem je vzájemné poznávání a sbližování místních obyvatel, podpora lokálních živnostníků a podniků, posilování vztahu občanů.

Dejvice, Mařákova

Již 4. rokem se bude Dejvická sekce ZMJ odehrávat v ulici Mařákova. Kromě vystoupení lokálních hudebníků a divadelních spolků se můžete těšit na řadu workshopů pro děti a dospělé, občerstvení, sportovní exhibice a další.

Ořechovka

První zapojení Ořechovky do Zažít město jinak – sousedé, přijďte! V sobotu 19.9. 15-17.30 Macharovo náměstí, Praha 6. Tvořivé, vzdělávací a sportovní dílny pro děti i dospělé, občerstvení a posezení od místních (nejen) pro střešovické.

Bližší program hledejte na www.zazitmestojinak.cz.--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/chcete-zazit-setku-jinak-2015-09-15 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.