Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Běžecký závod RunTour proběhne tradičně na Ladronce

7. ročník běžeckého seriálu pro rodiny s dětmi Česká pojišťovna RunTour pomyslně vyvrcholí v sobotu 6. října na pražské Ladronce.


náhled souboru

Součástí závodu bude předávání zlatých koulí věrným RunTourákům – tzv. zlatým Masterům – běžcům, kteří odběhli všechny závody série a celkové vyhlášení seriálu – Velké a Malé RunTour. Pražského běhu se zúčastní až 3000 dospělých, dětské kategorie nejsou omezeny. Akce proběhne za podpory městské části Praha 6. Cena startovného v předprodeji je 500 korun, na místě 600 korun.

Trasy jsou koncipovány tak, aby si je užil elitní běžec, stejně jako začátečník, a zvládnul je zaběhnout i hendikepovaný. V Praze se můžeme těšit například na Lukáše Petruska, který již tradičně poběží na RunTour i přes svůj hendikep 10 kilometrů.

Za každého běžce RunTour přispívá 100 Kč na konto Nadace Leontinka, která se zabývá pomocí dětem a studentům se zrakovým postižením a jejich začleněním do běžného života. Nevidomí běžci, se kterými nadace spolupracuje, se aktivně účastní každého závodu a dokazují tak, že běžet RunTour může každý. Díky všem účastníkům seriálu a generálnímu partnerovi České pojišťovně prostřednictvím její nadace se doposud podařilo vybrat přes jeden milion korun. Každý běžec je tedy důkazem toho, že RunTour má smysl běžet!

Výdej startovních balíčků se uskuteční v pátek 5. října v prodejně Intersport (OC Galerie Butovice) od 9.00 do 20.00 hodin a v sobotu od 8.30 hodin v registračním stanu na místě závodu.

Starty dětských běhů jsou naplánovány od 10.00 hodin dopoledne, závod Nova RUN 5 KM startuje ve 12.00 hodin a na nejdelší distanci se běžci vydají úderem 13.00 hodiny.

Registrovat se lze na www.run-tour.cz, kde se také dozvíte více informací.--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/bezecky-zavod-runtour-probehne-tradicne-na-ladronce-2018-09-26 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.