Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Pomoc pro Ukrajinu
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Běžecká škola Prahy 6 funguje třikrát týdně

Každý den běhá po světě miliony lidí, jelikož se jedná o nízkonákladový sport. Běhat totiž lze za každého počasí a jako doplněk je běh ideální k jiným sportovním činnostem.


náhled souboru

Městská část Praha 6 proto pro všechny připravila projekt BĚŽECKÁ ŠKOLA PRAHY 6, kterého se mohou zúčastnit výkonnostní běžci i naprostí začátečníci, skupinky přátel, maminky s malými dětmi, senioři, školáci, odvykávači kouření nebo bojovníci s nadváhou.

Srazy běžecké školy probíhají pro všechny účastníky zdarma, a to třikrát týdně – úterý, čtvrtek a neděle pod odborným vedením profesionálního trenéra. Úterní sraz je vždy od 11.00 hodin v areálu SK Kotlářka Praha. Čtvrteční a nedělní sraz začíná od 18.00 hodin a místem běhu je Obora Hvězda.

Jednotlivé srazy jsou plánovány do konce října, dále podle vývoje počasí, a veškeré termíny naleznete na www.facebook.com/bezeckaskola6.--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/bezecka-skola-prahy-6-funguje-trikrat-tydne-2017-09-06 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.