Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

BĚŽECKÁ ŠKOLA NA LADRONCE

1. dubna se na Ladronce uskutečnilo první kolo akce nazvané Běžecká škola Prahy 6. Lekce běhání jsou pro všechny zdarma a za dohledu zkušených sportovních lektorů.


náhled souboru

Pod záštitou městské části Praha 6 včera odstartovala akce pro běžce pokročilé i začátečníky. Přesto, že počasí bylo nevlídné, sešlo se několik statečných lidí, kteří měli zájem si zaběhat za asistence profesionálních instruktorů. Akci zahájil radní za oblast sportu a volného času Roman Mejstřík a přítemn byl i český moderní pětibojař, olympijský vítěz z londýnských her 2012 David Svoboda. Běžecká škola se bude pravidelně opakovat každou středu od 17.30 hodin na usedlosti Ladronka. Přijďte si i Vy zaběhat!--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/bezecka-skola-na-ladroce-2015-04-02 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.