Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Beseda o očkování proti Covid-19

Váháte, jestli se nechat očkovat proti Covid-19? Nemáte-li k očkování dostatek informací, nebo se naopak v jejich záplavě těžko orientujete, využijte možnosti zeptat se těch nejpovolanějších. Ve středu 22. září se od 17 hodin na toto téma uskuteční v dejvické pobočce Městské knihovny v Praze debata s lékaři.


náhled souboru

Dostupné relevantní informace ohledně onemocnění Covid-19 a vakcinace vůči němu poskytne MUDr. Marek Štefan, MBA z Oddělení klinické mikrobiologie a antibiotické stanice Nemocnice Na Homolce. O tématu rovněž přijdou informovat a na otázky publika odpoví praktičtí lékaři MUDr. Ludmila Bezdíčková a MUDr. Jáchym Bednář.

Akce proběhne 22. září od 17 do 19 hodin v prostorách Městské knihovny v Praze na adrese Technická 2710/6 (prostory jsou součástí budovy Národní technické knihovny v Dejvicích).   

Vstup na besedu je zdarma, pravidla pro účastníky akce se budou řídit aktuálně platnými protipandemickými opatřeními. Kapacita prostor, kde se bude akce konat, je omezena na maximálně 40 osob. Besedu bude možné sledovat živě také prostřednictvím přenosu na facebookové stránce Prahy 6.  

Besedu společně organizují městská část Praha 6 a spolek Nesedím, sousedím v úzké spolupráci s Městskou knihovnou v Praze a za podpory hlavního města Prahy.--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/beseda-o-ockovani-proti-covid-19-2021-09-15 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.