Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Babí léto v pohybu 2019 - pondělí 23. - pátek 27. 9. Villa Pellé a Písecká brána

Fresh senior již po páté zve všechny seniory na Babí léto v pohybu. Bohatý a pestrý program, který vznikl i díky finanční podpoře MČ Prahy 6, je určen všem, kteří s vyšším věkem nerezignovali na přirozený pohyb a zajímají je užitečné informace týkající se zdraví a správného životního stylu.


náhled souboru

Zájemce z řad seniorů čeká tradiční Gymnastika zraku, pomocí které lze zlepšit nejen ostření očí, ale dokonce i celkové vidění. Není to jediný smysl, kterému se v programu věnuje pozornost, dalším je sluch. Přednáška Dar sluchu otevře, pro mnohé tabuizované, téma sluchadel a implantátů. Ukáže, že moderní doba nabízí jednoduché, a hlavně nenápadné řešení pro všechny, kteří se potýkají se ztrátou sluchu.

Módní přehlídka Fresh fashion, kterou opět připravila Elen Zajíčková ve spolupráci s webovým portálem i60.cz, představí originálním pojetím současné módní trendy pro starší a pokročilé. Chybět nebudou ani tipy, kde se dají předváděné modely koupit.

Středeční dopoledne bude patřit odborníkům z Ústřední vojenské nemocnice, kteří rádi poradí s řešením mnohých zdravotních komplikací a upozorní na důležitost prevence, kterou by nikdo neměl podceňovat.

Velký zájem je každoročně také o pohybové aktivity. Kromě tak potřebného Cvičení pro zdravá záda, jsme připravili také vycházku s průvodkyní malebnou krajinou přes Kozí hřbety, kolem Únětického potoka s cílem u Únětického pivovaru.

Věříme, že zájem o program Babího léta v pohybu ani v tomto roce nepoleví. Aby byla akce dostupná pro každého, bude opět vstupné pro seniory zdarma.

Celý program najdete zde: https://www.freshsenior.cz/program/


V případě dalších dotazů se obracejte na Janu Balonovou, tel .  777 285 622.--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/babi-leto-v-pohybu-2019-pondeli-23-patek-27-9-villa-pelle-a-pisecka-brana-2019-09-23 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz