Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

ANKETA K ÚPRAVÁM DOPRAVNÍHO REŽIMU V OBLASTI LIBOCE

Vážení občané oblasti Liboce,

Odbor dopravy a životního prostředí Úřadu městské části Praha 6 byl pověřen vyhlášením ankety týkající se změny dopravního režimu spočívající v úpravě stávající směrnosti místních komunikací.


náhled souboru

Zavedení této úpravy poptávají někteří místní občané, přičemž od této organizace dopravy si slibují především eliminaci průjezdné (tranzitní) dopravy touto oblastí. Návrhem je znemožněn přímý průjezd ulicí Sestupná ve směru z centra (viz situační zákres).

Abychom získali relevantní obraz o názoru všech dotčených občanů, dovolujeme si Vás oslovit pomocí této ankety a dotázat se Vás na názor v této věci. Vyjádřete se, prosím,

  1. zda jste s dopravní situací spokojeni a nechcete měnit stávající dopravní režim,
  2. nebo zda navrženou úpravu uvítáte.

Výsledky ankety budou podkladem pro vytvoření konečného návrhu. Vaše odpovědi (případně i doplňující názory) prosím adresujte písemně Odboru dopravy a životního prostředí Úřadu městské části Praha 6, Čs. armády 23, nebo na e-mailovou adresu jkaderabkova{zavináč}praha6{tečka}cz do 30.06.2014 včetně. Vaše podání a e-maily prosím označte jako „Anketa LIBOC“.

Děkujeme Vám za Váš čas věnovaný této anketě.

Ing. Dana Charvátová

vedoucí odboru

Schéma uliční sítě dotčené oblasti Liboce je na obrázku u tohoto článku.--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/anketa-k-upravam-dopravniho-rezimu-v-oblasti-liboce-2014-06-24 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.