Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Děti mají 5. 3. v MŠ a ZŠ A. Čermáka ředitelské volno, v pátek už se normálně učí

Včera ráno (středa) se vyskytlo podezření na nákazu COVID-19 u jednoho z rodičů žáků na prvním stupni ZŠ Antonína Čermáka. Výsledky testu dětí jsou negativní. Vyhlášeno je v ZŠ i MŠ A. Čermáka ředitelské volno, v pátek už je normální výuka.


náhled souboru

Děti nejsou infekční, na tiskové konferenci ministerstva zdravotnictví ředitelka hygienické stanice hlavního města Prahy sdělila, že škola nemusí přijímat žádná mimořádná opatření a v pátek se vrací k normálnímu režimu školní výuky.

Ředitelské volno 5. března bylo vyhlášeno na základě doporučení krizového štábu MČ Prahy 6 a Hygienické stanice hl. města Prahy. Tento krok byl reakcí na současnou epidemiologickou situaci ve škole, kdy se čekalo na výsledky testů dětí z rodiny, kde jeden z rodičů byl pozitivně testován na nález koronaviru. Konkrétně to znamená, že škola bude 5.3. pro žáky uzavřena, nebude fungovat školní družina ani školní jídelna. Vyhlášení dne ředitelského volna se týká i Mateřské školy Antonína Čermáka, která je součástí základní školy.

 --- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/aktualni-informace-k-vyskytu-covid-19-na-uzemi-prahy-6-2020-03-04 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz