Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Aktuálně ze Zastupitelstva MČ Praha 6

V pátek 28. června 2013 se uskutečnilo už 20. zasedání Zastupitelstva městské části Praha 6. Uvnitř článku přinášíme přehled nejzajímavějších schválených bodů.


náhled souboru

Peníze knihovně

Zastupitelé schválili udělení finančního příspěvku 300 tisíc korun na provoz městské knihovny v Dejvicích. Příspěvek radnice je udělován knihovně každoročně a je určen na podporu rozvoje služeb a informačních technologií pro veřejnost.

Prodej bytů

Zastupitelé Prahy 6 schválili prodej 33 volných, převážně malometrážních obecních bytů za nejvyšší nabídku. Rozhodujícím faktorem byla nabízená cena. Do výběrových řízení bylo podáno celkem 453 nabídek, přičemž každý uchazeč mohl získat pouze jeden byt. Nabízené ceny se pohybovaly mezi 30 a 50 tisíci korunami za metr čtvereční.

Čestná občanství

Zastupitelé schválili návrh na udělení čestných občanství lékaři Janu Betkovi, překladateli Shakesperova díla Martinu Hilskému a diplomatovi Otto Pickovi. Osobnosti, které se zasloužily o rozvoj a věhlas Prahy 6, převezmou ocenění při slavnostním ceremoniálu 4. září v rámci oslav Dne Prahy 6.

Pelléova vila

Zastupitelé snížili finanční příspěvek na podporu činnosti o. p. s. Pelléova vila na půl milionu korun. Společnost provozuje ve zrekonstruované vile galerii, ve které je umístěna sbírka afrického umění a průřezové dílo obrazů, maleb a grafiky Jiřího Anderleho.

zdroj: Šestka--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/aktualne-ze-zastupitelstva-mc-praha-6-2013-07-01 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.