Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Aktuality

Výpis záznamů 21132124 z celkového počtu 2489 vyhovujících záznamů. Výpis záznamů 21132124 z celkového počtu 2489 vyhovujících záznamů.
náhled souboru

Kdy se vybuduje síť veřejných toalet?

Lukáš Pollert, lékař a radní Prahy 6, vstupoval do voleb s programem, který vzbuzoval úsměv a zároveň souhlasné pokyvování hlavami. Ano, Praha 6 potřebuje více veřejných záchodků. Jak to s jeho plánem vypadá nyní?

Radnice spouští program bezpečných hřišť

Bezpečnost a čistota dětských hřišť – aktuální otázka právě v letních měsících, kdy na nich tráví volný čas nejvíce dětí. Radnice Prahy 6 spouští nový program, jehož výsledkem mají být bezpečná hřiště na celém území městské části. Jen letos by jich mělo být padesát.

O deset obecních bytů se bude losovat v září

Podruhé mohou zájemci o bydlení v Praze 6 zkusit své štěstí a zúčastnit se veřejného losování o byt. V osudí je tentokrát deset bytů různých velikostí i cen. Kolo štěstěny se roztočí 5. září 2004 v 16 hodin ve velkoplošném stanu na Vítězném náměstí v Dejvicích, kde bude zároveň probíhat výstava rozvojových programů Prahy 6 s názvem „Praha 6 mění tvář“.
náhled souboru

Městský policista dostal odměnu a už opět slouží v ulicích

Jizva na krku připomíná strážníku Romanu Vyšatovi, městskému policistovi z Prahy 6, setkání s mužem, který ho letos v květnu v Ciolkovského ulici 6 bodl nožem. Spolu se svým kolegou Jaroslavem Malinou však bude i nadále projíždět služebním vozem ulicemi městské části a dávat pozor na nejrůznější nepravosti.
28.07.2004

Kaly z bubenečské čistírny už tolik nezapáchají

Pražské vodovody a kanalizace, a.s. (PVK), které provozují Ústřední čistírnu odpadních vod na Císařském ostrově v Bubenči, uvedly do trvalého provozu dezodorizaci kalů.

Tržiště se zmenší, přibudou však parkovací místa

Na základě žádosti nájemce tržiště na Vítězném náměstí v Bubenči souhlasila rada se zmenšením plochy prodejních stánků, snížením nájemného a zvětšení plochy parkoviště.

Porota ocenila webovou diskusi a přílohy usnesení

Porota soutěže „Otevřeno x Zavřeno“ ocenila radnici Prahy 6 za „snahu někde začít a být otevřený alespoň na webovém diskusním foru, kde nejsou mazána kritická vyjádření občanů a zároveň za zveřejnění nejen usnesení Rady s obsahovou orientací, ale též připojených příloh, v nichž většinou lze najít podstatu rozhodnuté věci a příslušné informace“.
26.07.2004

Praha 6 financuje značení cyklotrasy a úpravu hřiště

Radní Prahy 6 schválili poskytnutí finančního příspěvku ve výši 45 tis. Kč občanskému sdružení ProWel na doplnění značení cyklotrasy „Pražské padesátky“ a zpracování informačních materiálů. Zároveň rada schválila poskytnutí finančního příspěvku ve výši 45 tis. Kč TJ Sokol Střešovice na úpravu hřiště.
22.07.2004

Výtěžek z tomboly pro Domov sv. Rodiny

Rada Prahy 6 souhlasila s poskytnutím finančních prostředků ve výši 45 tis. Kč Domovu sv. Rodiny. Peníze se získaly z prodeje losů do tomboly na 11. Společenském večeru Prahy 6 v Hotelu Praha v letošním červnu.
22.07.2004

Soutěž na pomník prof. Otto Wichterle pokračuje podle plánu

Jako neoprávněný se ukázal protest pražského sochaře Michala Blažka, který obvinil porotu výtvarné soutěže na pomník profesora Otto Wichterleho, že protěžuje uměleckou skupinu Tvrdohlaví.
náhled souboru

V rezidenční Ořechovce se zklidní doprava

Protože ulice Evropská a Vítězné náměstí v Praze 6 patří mezi velice frekventované a v některých hodinách dne je obtížné plynule touto trasou na letiště projet, používá řada řidičů trasu přes rezidenční část městské části - Ořechovku. Tomu chce radnice Prahy 6 zabránit úpravami komunikace, které by měly vést ke konečnému zklidnění dopravy v této oblasti.
náhled souboru

Park Hadovka získal sochy od skupiny Tvrdohlaví

V pátek dopoledne byly v parku Hadovka ve Velvarské ulici v Praze 6 umístěny sochy, jež na místě vytvoří galerii pod širým nebem. Díla umělců ze skupiny Tvrdohlaví uspěla ve výtvarné soutěži, kterou vypsala radnice Prahy 6.

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/?vynechat=2112&crc=ba74c0be59df1bffc720c3a037905086 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz