Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Akce a novinky ›› Aktuality ›› detail/podstránka

Aktuality

Výpis záznamů 20412052 z celkového počtu 2485 vyhovujících záznamů. Výpis záznamů 20412052 z celkového počtu 2485 vyhovujících záznamů.
náhled souboru

Změna hranic mezi městskými částmi Praha 6 a Praha-Suchdol

Žádost městských částí Praha 6 a Praha - Suchdol o souhlas se změnou hranic mezi městskými částmi a s tím spojený návrh na odpovídající změnu Statutu hlavního města Prahy projedná zítra Zastupitelstvo hl. m. Prahy.
náhled souboru

Divoká Šárka je nejstarší chráněný přírodní útvar v Praze

Hluboká soutěska potoka, vysoké skalní útvary, poměrně rozsáhlé lesy a louky, na nichž se od jara do podzimu pasou ovce a kozy. Zahraniční turista asi jen těžko uvěří, že se hovoří o území hlavního města Prahy - Divoké Šárce.

Při havárii v čistírně odpadních vod jeden mrtvý

Čtyřiadvacetiletý muž nepřežil dnes ráno havárii v čistírně odpadních vod v Papírenské ulici v Praze 6. Při výbuchu bioplynu v jedné z jímek utrpěl těžká mnohačetná zranění ještě další o rok starší muž.
náhled souboru

Park Hadovka - příroda, hry a kultura

Další park v Praze 6 je otevřen veřejnosti! Součástí parku je i moderní, neobvykle pojaté dětské hřiště. Jde o první hřiště v šesté městské části, které je určeno dětem starším, než je jenom věk předškolní, řekl při slavnostním otvírání parku starosta Tomáš Chalupa. Slavnostního otvírání se zúčastnila i dlouholetá obyvatelka Prahy 6, manželka prezidenta Livia Klausová. Podobných míst v Praze by si přála co nejvíce. Otevření parku doplnilo krátké vystoupení sboru Bambini di Praga.
náhled souboru

Americká obchodní komora podpořila výuku jazyků

ZŠ E. Destinnové v Praze 6 dostala od Americké obchodní komory 338 tisíc korun na vybavení pro výuku cizích jazyků. Škola nakoupila do dvou učeben 8 počítačů, dataprojektory, softwarové vybavení a nový nábytek, který umožňuje práci ve skupinách. Na nové učebny se přišel podívat také americký velvyslanec William Cabaniss se starostou Tomášem Chalupou.
náhled souboru

V plamenech války pozvedli zbraň, bojovali a položili životy

Starosta Prahy 6 Tomáš Chalupa spolu s ministrem obrany Karlem Kuhnlem a zástupcem Československé obce legionářské Jiřím Železným slavnostně odhalili Památník československým zahraničním vojákům, účastníkům II. světové války, na Vítězném náměstí.

Zájem o radniční web neustále roste!

Sotva webové stránky Prahy 6 zaznamenaly rekordní měsíční návštěvnost v září 2004 a přivítaly stotisícího návštěvníka, už je zase všechno jinak a měsíční rekord návštěvnosti se přepisuje! Nejúspěšnějším měsícem se v tuto chvíli stává říjen, během kterého na stránky Prahy 6 přišlo 21 857 návštěvníků!!
10.11.2004
náhled souboru

Cena sympatie za kampaně

Radnice Prahy 6 získala Cenu sympatie v soutěži POP Awards Zlatá koruna 2004 za kampaně „Praha 6 mění tvář“ a „Bubenči je sto“. Porota soutěže o nejlepší materiály a prostředky komunikace v prodejních místech ocenila využití nákupních košíků v síti supermarketů Delvita k informování občanů o dvou významných akcích, které proběhly v září a říjnu v Praze 6 – výstavě Praha 6 mění tvář a oslavám 100 let Bubenče.
09.11.2004
náhled souboru

Podél Evropské po nové dlažbě

Nový chodník o délce zhruba 2 kilometry podél rušné Evropské ulice, který povede od provozovny McDonald`s na křižovatku s Horoměřickou ulicí, je z větší části již hotový a práce rychle pokračují. Širokou dlažbu mohou využívat jak chodci, tak i cyklisté, pro které je určen zvláštní pruh.
náhled souboru

Permoník skončil Křišťálovým kamenem

Slavnostní zakončení druhého ročníku velké dobrodružné hry pro děti z Prahy 6 „Permoník“ proběhlo v Divoké Šárce. Křišťálové kameny předal dětem Lukáš Pollert.

Novým senátorem bude Schwarzenberg či Kousalíková

Senátorem za Prahu 6 bude Karel Schwarzenberg (ODA/US-DEU) nebo Marie Kousalíková (ODS). Zvítězili s přehledem v prvním kole senátních voleb a za týden se střetnou ve finále. Každý z nich získal přes 33 procent hlasů, dělilo je přesně 52 hlasů.
06.11.2004
náhled souboru

Speciální informační kancelář o prodejích bytů

Pro kvalitní informování nájemců obecních bytů byla v prostorách SNEO, a.s. (Nad Alejí 2, Praha 6, Petřiny) zřízena informační kancelář, kde budou poskytnuty veškeré informace o prodejích.

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/aktuality/?vynechat=2040&crc=49e2a1e36e9b264c13e59a4ad2083b46 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz